MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 15587135
nr 1558 7135
Skrivbordsstol
1950/60-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 18:35:36
28/8 17:18:19
28 aug
Retro
Läs mer om Retro